facebook recepcja@med-fix.pl Rejestracja: 71 758 44 08 728 855 484

Specjaliści - Poradnia psychodietetyczna

Mgr Anna Garbicz - psychodietetyk

Więcej informacjiWyniki badań wskazują, że posiadanie wiedzy na temat prawidłowego odżywiania, nie wystarczy aby wdrożyć te zasady w życie. Dobre chęci także nie wystarczą, a wysoka motywacja nie zawsze wiąże się z osiąganiem sukcesów w tej dziedzinie.

Najnowsze badania pokazują, iż najlepsze efekty w odchudzaniu osiągają Ci pacjenci, którzy są pod opieką współpracujących ze sobą specjalistów (dietetyków, psychologów, lekarzy).

Praca psychologa, który posiada wiedzę z psychodietetyki, polega między innymi na wypracowaniu z klientem nowych, sprzyjających zdrowiu nawyków i zachowań, oraz utrzymaniu motywacji na właściwym poziomie (żadna skrajność nie jest dobra). Bardzo dużą rolę w procesie zmiany i odchudzania odgrywa edukacja na temat nieodpowiednich przekonań na temat jedzenia (np., że nie wolno jeść po godzinie 18.00 lub dzielenia pokarmów na tuczące i odchudzające), a także uregulowanie emocji, dzięki którym możliwe jest wyeliminowanie nadmiernego jedzenia., wzmacnianie poczucia własnej skuteczności i wiary w odniesienie sukcesu.

Współpracujemy z:

Content

KONTAKT:

Telefonicznie pod numerem:

71 758 44 08

728 855 484

Drogą mailową:
recepcja@med-fix.pl

Osobiście:
Adres i godziny otwarcia

Za pomocą Live Chatu:
Otwórz LiveChat

Na Facebook'u:
Otwórz Facebook